AQUATECH S.A. liderem w branży asenizacji

AQUATECH S.A. liderem w branży asenizacji

Sapling by Aquatech SA

Od lipca 2018 r. spółka AQUATECH SA została powiększona o rozwiązania techniczne, technologie i know-how sirmy SAPLING SA, tym samym stała się operatorem technologii oraz marki SAPLING na rynku polskim i europejskim. Dzięki temu AQUATECH stała się największą na rynku polskim spółką w zakresie oferty produktów przeznaczonych do indywidualnej asenizacji.

Produkty spółki AQUATECH (uwzględniając technologie SAPLING) obejmują, m.in. następujące rozwiązania:

– Systemy SBR (oczyszczalnie o niskiej energochłonności).
– Systemy hybrydowe o wysokiej redukcji biogenów (do zastosowania w obszarach aglomeracji).
– Oczyszczalnie nie wymagające zastosowania tzw. pompy do koagulantu.
– Systemy pasywne - niewymagające użycia energii elektrycznej.
– Jednokomorowe, kompaktowe systemy SBR.
– Systemy przepływowe z osadem czynnym.
– Złoża biologiczne.
– Oczyszczalnie do ścieków szarych.
– Klasyczne systemy drenażowe.
– Jak również systemy dozbrojeniowe REHAB, moduły do rozbudowy istniejących oczyszczalni.
– Oczyszczalnie posiadają CE i są zgodne z normami ENPN 12566-1, 12566-3, 12566-6.

Spółka w swojej ofercie posiada również oczyszczalnie w zakresie 50-100 RLM, 100-500 RLM, jak również systemy mobilne. Inżynierowie AQUATECH zajmują się również modernizacją i rewitalizacją systemów już funkcjonujących. Ponadto w ofercie znajdziemy separatory tłuszczu, zbiorniki pompowni ścieków, studnie chłonne i szeroką gamę zbiorników do zagospodarowania wody deszczowej.

Produkty i rozwiązania oparte o technologie i know-how SAPLING będą występowały na rynku pod marką SAPLING by AQUATECH i dostępne będą wyłącznie w trójstopniowym systemie dystrybucji. Produkty oferty SAPLING by AQUATECH skierowane są do profesjonalnej struktury dystrybucyjnej, nie występuj w handlu typu DIY (np. Castorama, Leroy Merlin) jak również nie są dostępne w e-handlu.

Obsługą sprzedażową na rynku oferty SAPLING zajmować się będzie dedykowany zespół czterech Inżynierów Sprzedaży wspartych sprzedażą wewnętrzną, dwoma inżynierami ds. rynku projektowego oraz dwoma mobilnymi serwisantami. Poprzez spersonalizowany system zarządzania strumieniem sprzedaży wszystko jest optymalnie dostosowane do potrzeb klientów.

Źródło: http://www.budowlanyklaster.pl/dziaania-klastra/spolki-klastrowe-lacza-sie-,519.html

linkedin_follow us