Bal Noworoczny – zapraszamy

Bal Noworoczny – zapraszamy

W imieniu Warszawskiej Izby Gospodarczej, Mazowieckiego Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego, Stowarzyszenia Polskich Mediów oraz Redakcji TTG Wiadomości Gospodarcze mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych Klientów, Kontrahentów oraz Współpracowników wraz z osobami towarzyszącymi na Bal Noworoczny, który odbędzie się 20 stycznia 2018 roku, w auli Centralnej Biblioteki Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.

Bal Noworoczny rozpocznie się o godzinie 18:00, a zakończy po północy. W programie przewidziany jest koncert kolęd i muzyki klasycznej w wykonaniu:
Justyny Zanni - sopran, Teatr Wielki - Opera Narodowa,
Anny Wyrzykowskiej - sopran, Polska Opera Królewska.

Stół Biesiadny przygotuje Catering Werona. Stół Biesiadny przygotuje Catering Werona. Goście będą mieli możliwość degustacji włoskich win oraz napoi z Puszczy Białowieskiej, które to wybierze Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze.

Koszt Balu wynosi 200 zł od osoby, dla członków organizacji zapraszających kwota ta wynosi 150 zł od osoby. Dochód z Balu będzie przeznaczony na polską szkołę na Białorusi - Społeczna Szkoła w Grodnie im. Jana Pawła II.

Podczas Balu odbędzie się aukcja obrazów artystów - Polaków z Grodzieńszczyzny.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 12 stycznia 2018 r. e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 297 66 24.

linkedin_follow us