Biznes w Afryce nie jest prosty

Biznes w Afryce nie jest prosty

Aczkolwiek należy pamiętać, że jest on bardzo atrakcyjny i dający wiele możliwości rozwoju.

Ostatnie doniesienia prasowe dotyczące Ugandyjczyka - Sama Ssimbwa, który oszukał polską firmę BMP Poland Sp. z o.o. na ponad 500 tys. euro są niepokojące (więcej informacji na stronie http://allafrica.com/stories/201611070108.html). Nie oznacza to jednak, że jest to "standardowa praktyka" towarzysząca współpracy z Ugandą.

Od września 2016 r., czyli od momentu powołania spółki DSBJ AFRICA Ltd., która ma swoją lokalną siedzibę w stolicy Ugandy - Kampali, ściśle współpracujemy zarówno z agendami rządowymi w Ugandzie, jak i z tamtejszymi przedsiębiorcami. Będąc tam na miejscu (oddział prowadzony jest przez współwłaściciela DSBJ AFRICA Ltd. Pana Cyrusa Roda - rodowitego Ugandyjczyka) mamy także możliwość weryfikacji informacji i potwierdzenia tożsamości osób, które oferują współpracę polskim firmom.

- Biznes w Afryce nie jest prosty, dlatego też należy przede wszystkim pamiętać, aby robić go z właściwymi ludźmi - przypomina Jerzy Bednarek - Prezes DSBJ Group.

DSBJ Group z misją gospodarczą w Republice Ugandy

W drugim tygodniu sierpnia 2016 r. przedstawiciel DSBJ Group udał się z misją gospodarczą do Republiki Ugandy. Odbywały się wówczas liczne spotkania z przedstawicielami rządu. Więcej informacji na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie wydarzenia (http://dsbj.eu/news-view/dsbj-group-z-misja-gospodarcza-w-republice-ugandy/).