„Potęga Rozwoju …” w Bydgoszczy

„Potęga Rozwoju …” w Bydgoszczy

28 maja 2014 roku w Bydgoszczy odbyła się kolejna konferencja z cyklu „Potęga rozwoju – rozwój do potęgi. Drogi MSP po kapitał”. Jej partnerem jest DSBJ Grupa Doradcza.

Spotkania mają na celu przedstawienie różnych form pozyskiwania kapitału, w tym oferty Giełdy dla przedsiębiorców, jak również umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów z doradcami, którzy będą wspierać spółkę w przygotowaniach do IPO. Podobne warsztaty były organizowane przez Giełdę w ubiegłych latach i cieszyły się dużym zainteresowaniem, podobnie jak konferencje zorganizowane w Opolu i Rzeszowie, co zachęciło organizatorów do ponownego zaprezentowania tego zagadnienia.

Integralną częścią każdej konferencji jest debata, której uczestnicy dyskutują nt. metod finansowania MSP, w tym pozyskiwania kapitału na rozwój firmy poprzez rynek giełdowy, dotacje unijne, czy pożyczki. W trakcie debaty przedsiębiorcy dowiedzą się o możliwościach jakie daje emisja akcji na rynku NewConnect i obligacji na rynku Catalyst.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Doroty Jakuty.

Sponsorami wydarzenia są Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Union Investment TFI S.A. oraz Energia dla Firm Sp. z o. o. Partnerami konferencji są Kujawsko-Pomorski Klub Kapitału, Kopsky Solutions Poland Sp. z o.o. - twórcy usługi boomway.pl oraz DSBJ Grupa Doradcza Sp. z o. o. Autoryzowany Doradca na GPW. Patronat medialny nad konferencją objęli Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, portal biznes2biznes.com, Polskie Radio Pomorza i Kujaw, portal internetowy bydgoszcz24.pl oraz portal Bydgoszcz.com.