Spotkanie z Panem Rogerem Dawsonem

Spotkanie z Panem Rogerem Dawsonem

Szanowni Państwo,

w imieniu EUROCON Sp. z o.o.  zapraszamy na ciekawe i jedyne tego rodzaju na rynku spotkanie ze światowej sławy ekspertem do spraw negocjacji biznesowych, Panem  Rogerem Dawsonem. Wydarzenie pod nazwą "Sekrety skutecznych negocjacji"odbędzie się już wkrótce  w Warszawie, w dniu 23 października 2015 roku w Airport Hotel na Okęciu.

Spotkanie, na które chcemy Państwa zaprosić, skierowane jest do ludzi biznesu, dla których negocjacje to podstawa pracy i kluczowy element prowadzenia firmy.  Uczestnikom  przedstawione będą sprawdzone metody i techniki skutecznej negocjacji w różnych sytuacjach życia i biznesu.

Pan Roger Dawson jest ekspertem w dziedzinie negocjacji i światowej sławy mówcą. Za swoje zdolności oratorskie otrzymał szereg nagród, w tym dwie najważniejsze przyznawane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Mówców (National Speakers Associates) – nagrodę CSP, czyli certyfikat profesjonalnego mówcy, oraz CPAE (nagroda za doskonałość).

W celu rejestracji zapraszamy na poniższy link, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów:

http://euro-con.pl/pl/konferencje-szkolenia/aktualne-wydarzenia/details/85-sekrety-skutecznych-negocjacji-rogera-dawsona?xref=97

www.rogerdawson.pl